Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa

to nowoczesna metoda niechirurgicznej przebudowy skóry, wzrostu napięcia, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest jednym najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie.

Wskazania

  • Redukcja rozstępów, blizn
  • Redukcja zmarszczek
  • Poprawa napięcia i elastyczności skóry
  • Poprawa owalu twarzy
  • Niechirurgiczny lifting twarzy

Przebieg zabiegu:

Głowica wyposażona jest w specjalne wymienne nasadki z 25 lub 49 mikroigłami, które posiadają regulację głębokości wkłucia w zakresie od 0,5 do 3 mm. Jest to metoda, która pozwala zadziałać głębiej niż fala radiowa oraz laser frakcyjny Co2. Obecnie uważana jest za jedną z najlepszych metod usuwania rozstępów, świeżych oraz tych już wygojonych.

Poza tym radiofrekwencja mikroigłowa stosowana jest w usuwaniu zmarszczek z trudnych miejsc takich jak: okolice oczu i górnej wargi, a także blizn zanikowych np. po trądziku. Pozwala także na poprawę napięcia skóry w trudnych okolicach podbródka, ramion oraz wewnętrznej partii ud. Stosunkowo od niedawna, ale z dużą skutecznością, metoda ta używana jest również w leczeniu nadpotliwości.

Skuteczność zabiegu polega na synergii dwóch metod: mikronakłuwania oraz fal radiowych. Obie metody uzupełniając się, walczą z upływającym czasem, działają przeciwstarzeniowo oraz mają duży wpływ na przebudowę skóry.

W połączeniu działają skuteczniej i precyzyjniej, osiągając lepsze rezultaty terapii. Dzięki nakłuciom, fala radiowa oddziałuje nie tylko na warstwę naskórkowa, ale też stymuluje warstwy skóry właściwej. Dzięki selektywnej fototermolizie zostaje pobudzony metabolizm tkankowy, przebudowuje się skóra, zwiększając napięcie i elastyczność. Fala radiowa oddziałując na fibroblasty pobudza je do produkcji białek podporowych tj. kolagenu, elastyny, nagrzewając tylko te struktury które wymagają stymulacji.

Koszt: 800zł/twarz

Serdecznie zapraszam

Wyglądaj ze mną pięknie o każdej porze roku!

Paulina Mikołajewska

Kontakt