Nazywam się Paulina Mikołajewska

Od 10 lat specjalizuje się we wspomaganiu natury i upiększaniu moich klientów. Pozwól, że wspólnie zatrzymamy upływający czas, bo pięknie można wyglądać w każdym wieku!

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Poza pracą w zawodzie jestem także lingeristką, a także prowadzę szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zanim to się stało, odbyłam kilkadziesiąt szkoleń, seminarii oraz warsztatów popartych certyfikatami. Obecnie nadal stale podnoszę swoją wiedzę i kwalifikację, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów i zabiegi dopasowywać do każdego indywidualnie.

Stylistka rzęs

Swoje pierwsze kroki w świat upiększania stawiałam jako stylistka rzęs, opanowując wszystkie dostępne na rynku metody, ale.. to ciągle nie było to, co mogło mi dawać maksymalną satysfakcję. Postanowiłam kształcić się w wykonywaniu zabiegów inwazyjnych i w ten sposób narodziła się miłość do makijażu permanentnego, a także medycyny estetycznej, która pochłonęła mnie w całości.

Rozwój i szkolenia

Idąc o krok dalej – z czasem postanowiłam dzielić się swoim doświadczeniem, zamiłowaniem i ogromną pasją, dlatego stałam się trenerem. Przeprowadziłam już kilkaset szkoleń. Spotkacie mnie w trzech warszawskich Akademiach i jednej w Lublinie. Oferuję również kursy prywatne z dofinansowaniem przez Powiatowy Urząd Pracy.

Szkolenia przeprowadzam zgodnie z najnowszymi i najbardziej efektywnymi metodami nauczania, które pozwolą zdobyć specjalistyczną wiedzę i nabyć praktyczne umiejętności z interesującego Cie zakresu.

Moja praca to moja pasja.

Obserwowanie postępów moich kursantów daje mi ogromną satysfakcję. Poza szkoleniami, wykonuje również zabiegi bardziej i mniej inwazyjne w gabinetach na warszawskiej Białołęce oraz w Lublinie. Dodatkowo biorę udział w sesjach zdjęciowych w roli wizażystki, a także gościnnie pisze artykuły do czasopisma ‘Fryzury i makijaże ślubne’.

Codziennie z wielkim zaangażowaniem przywracam moim klientom (zarówno kobietom, jak i mężczyznom) uśmiech i pewność siebie. Oddając się w moje ręce masz pewność holistycznej opieki, dokładnie rozpoznam potrzeby Twojej skóry i stworzę spersonalizowany plan terapii zabiegowych w oparcie o wywiad.

Spełniam kobiece marzenia o idealnych brwiach, braku zmarszczek, pięknej cerze jak również ponętnych, pełnych idealnego koloru ustach. Zabiegi wykonuje z wielką starannością, precyzją, z kolei produkty, na których pracuje są to tylko bezpieczne, sprawdzone i dające najlepsze efekty preparaty.

Opuścisz mój gabinet w pełni zadowolona i spełniona, a wypracowane efekty będą Cie cieszyć na długo.

Serdecznie zapraszam

Wyglądaj ze mną pięknie o każdej porze roku!

Paulina Mikołajewska

Kontakt